blog-ua

Колишній в'язень Аушвіца шукає свого брата-близнюка за допомогою "вірусних" технологій

Deborah Salmi, 25 квітня 2013

Колишній в'язень Аушвіца шукає свого брата-близнюка за допомогою "вірусних" технологій

Jeno (Jolli) A7734 Jeno (Jolli) A7734

73-річний Менахем Боднер втратив свого брата-близнюка 68 років тому, під час звільнення концентраційного табору Аушвіц (Освенцім). Про брата йому відоме лише одне: номер A 7734, що був витатуйований на руці Єно в Аушвіці. Менахем Боднер використовує допомогу своїх онуків та спеціаліста з генеалогії Аяни Кімрон для пошуків брата через Facebook. Описуючи свою незвичайну пошукову кампанію, що здійснюється в соціальній мережі, Менахем сказав: "Я тепер наче вірус! Моє прохання допомогти в пошуках брата передається від однієї людини іншій - так, як це відбувається з вірусами".

Після цього Менахем Боднер поділився з нами, створювачами найпопулярнішої антивірусної програми у світі, своєю ідеєю...

AVAST має 180 мільйонів користувачів у всьому світі, і можна сказати, що ми щоденно спілкуємося з ними у формі спливаючих повідомлень про оновлення антивірусної бази даних. Що як ми скористаємося можливістю ефективно донести інформацію до своїх користувачів для того, щоб посприяти "вірусним" пошукам брата Менахема Боднера? Можливо, хтось із 180 мільйонів наших користувачів дасть нам ту ниточку, яка кине світло на долю Єно.

Слідкуйте за публікаціями на сторінці Facebook, присвяченій пошукам зниклого брата-близнюка Менахема Боднера: A7734. Якщо у вас є інформація, здатна допомогти у пошуках Єно, просимо поділитися нею на цій сторінці.

Check 0 comments or write your comment

Related articles

Discussion (0)